Prosinec 2014

Jméno vaší kočky

29. prosince 2014 v 8:56 | Barycool
Vždyť to znáte, nemůžete na svou kočku volat kočko nebo kocoure!!! Typické kočičí a kocouří jméno jsou následující: Micka , Mourek , Alex , Cassie, Tlapka , Fous,Tygr apod. Samozřejmě vám nenamlouvám že se váš miláček nemůže jmenovat jinak. Co by to bylo za spravedlnost xD.

Jsou i tací co plácnou nějaké jméno a tak se jejich mazel jmenuje.

Micko nenič to křeslo s hedvábným potahem!!!!!

29. prosince 2014 v 8:54 | Barycool |  Zvířátka

Micko nenič to křeslo s hedvábným povlakem!!!!
Oj a jsme u toho. Některé kočky mají ničivost v krvi . Kupte jí škrabadlo , kočka je zvíře inteligentní a po pár přetáhnutí od vašeho nábytku ke škrabadlu pochopí co se děje a na co ta věc je.
Určitě to je velmi nepříjemné ,ale vzhledem k tomu že mám jen
agamu v teráriu to nevím. Jsou tu i kočičky ohleduplné které se vašich věcí ani nedotknou. Bůh vám žehnej a doma máte taky takovou!!!

Případ ztracené kočky

29. prosince 2014 v 8:52 | Barycool |  Zvířátka
Zvířátka jsou i na pokračování... Tohle je taky o kočkách. Jo kočky se ztrácejí. Je to pravda. Pokud vám uteče kočka nevím jestli má smysl jí hledat, kočka či kocour mají skoro vždycky svojí hlavu. Proto nezoufejte... Třeba ještě přijde. Jsou totiž dva typy tuláků : 1) ty už se nevrátí (putovní kočky) a 2) byl/a jsem na výletě. Ty se vracejí. Kočka je tedy v tomto ohledu zvíře zcela jedinečné.

The Sims 3

28. prosince 2014 v 18:22 | Barycool |  PC games
Ahoj ahoj. Zdrtaví vás Barycool a nový článek. Já osobně ráda pařím na PC . Ale na PC co na PC, Já The Sims 3. Mám tam dodatky : Obludárium, Roční období, Noční život, Hrátky osudu, Domácí mazlíčky a Povolání snů. Teď je tu jedna důležitá rada pro vás. cheaty jse dělají zmáčknutím kláves po vaší levic Ctrl a Shift. Napíšete do modré lišty nahoře motherlode - to vám dá 50 000 simoleonů nebo katching - to dá 1000. Zelený kosočtvercový diamant jse nejmenuje simoleon ale PlumbBob.The Sims 3 je simulátor života ve kterém si můžeš vytvořit rodinku a hrát za ni. Povaha, vzhled i stavební styl to vše a víc máš ve svích rukou... Ale je tu i temná stránka o Simíky se jako o lidi musíš starat. Simíky si rozhodně kupte. Stojí to snad jen 599 kč .

Tak a to je konec naší kraolinké reportáže ze světa The Sims 3 . Dráp a pusu Barycool

Teorie kočky

28. prosince 2014 v 17:52 | Barycool |  Zvířátka

KOČKA

Kočka je zvíře svéhlavé, přítulné, škrábavé a kočkovité. Jsou různá plemena koček ale na těch nezáleží. Pokud máte kočku nebo kocoura stačí to zvíře mít rád a dát mu dostatečou péči. Já kočku bohužel nemám, na což doplácím, neboť jsem velká kočkomilka. Taky by jste měli vědět že kočky se toulají. Takové kočky je akorát škoda hledat, žily totiž u vás s veškerou vaší láskou co jste jim daly. Proto si nedělejte zbytečné starosti. Třeba se vrátí. Můžete samozdřejmě dát na kočičku nebo kocoura inzerát. Kočka má svojí povahu a je to vaše věc pokud jí budete cvičit nebo ne. Některá kočička se naučí povely líp a některá hůř. Nedávno jsem viděla koťátko co šlo za pánem a on na něj volal "Pojď jdeme, pojď!!!!". Byl to v skutku roztomilý pohled. A tak vám chci vzkázat: Když máš kočku tak jí měj rád . S vyplazeným jazykem Tak ahoj Barycool