Leden 2015

Emo obchod

22. ledna 2015 v 15:15 | Barycool
Ahoj našla jsem jednu stránku na které najdeš naprosto super Emo věci. Ale bohužel tam mají i trapný ghotic style. Tady je webovka a pár foteček na inspiraci:
web: vampireshop.cz
Obrázky:
A taky tohle:
Mno a to je konec. Vím byl to krátký článek ale to neva. Alepsoň víte kde se oblíknout abyste byli Emo.

Emo ponožky, boty a kalhoty a vše kolem nich

20. ledna 2015 v 15:47 | Barycool
Ahoj protože dost lidí co chce být Emo neví co dát na svůj spodek a chodidla tak je tu tenhle článek co vám jistě poví co na sebe a proč. Rozhodně se neopovažuj jako Emo nosit jiné ponožky než pruhy. Podle mě jsou nej černo bílé. Rozhodně nenos ty co mají tenký pruhy. NEEEE tyhle ty:
hle:
Jestli chceš být Emo tak zásadně nos tyhle ty. Můžou být i barevné, ale zásadní je černá.

Pak tu máme boty. Když jsi Emo tak nos spíš než kozačky tenisky . Já teda jako nosím Dr. Martens a připadám si Emo úplně skvěle. Důležité upozornění!!!! Nos ale kecky jen černé, fialové, růžové a s Emo vzorečkama. Jinak si o tobě budou ostatní Emo něco myslet....Taky se nosí mnou zmňované Dr. Martens.

Na své nožky si navlíkni legíny buď růžové, černé, fialové nebo s Emo vzorečkama a můžeš polonahá vyrazit na další článek o Emo sršcích a o Emo doplňcích.

My pets

16. ledna 2015 v 18:52 | Barycool |  Zvířátka
Ahoj já mám taky mazla . Mno je to sice jen ještěrák ale to neva, i prachobyčejná ještěrka může být skvělý kamarád. Mám agamu vousatou. Jmenuje se Bonbón ( já chtěla aby to byl Maroon) ale rodiče se dohodly s mím bratrem.Zamračený No mám Bobího pořád moc ráda ale stejně Maroon by byl lepší. Snad si to nepřečlo rodiče lol. No je to sameček , to mi nevadí. Je akorát hrozně línej, mám ho ale ráda a je to prostě super agamák. Čte si se mnou .....
Taky mu chutná zelenina...

Je to prostě funchmaker , teda pro mě. Tak ahoj Barycool.

Lady Popular

16. ledna 2015 v 18:33 | Barycool |  PC games
Ahoj tady Barycool a mámm tu článek který nebude normální kluky zajímat ale holky by se mohli chytnout. Je o onnlinovce Lady Popular. Mám účet CatyDarklady. Když se registruješ čeká tě tutoriálek a odměny. Potom taky plníš úkoly a taky tam jsou akce. Kupuj si nové oblečky a oblíkej se. Já tam mám převážně Emo styl a taky plním úkoly svého klubu. animated kiss photo: Red Lips Kiss 040.gifSkrátka lady popular je dobrá hra. Zapař a buď in.

Emo

16. ledna 2015 v 17:55 | Barycool
Zdravím , tady Barycool s tím že je tu nová rubrika. Z některých již předešlých článků vyplívá že jsem Emo. Emo je americká subkultura . Moje Emo heslo je : Když nejsi Emo jako by si nebyl. Emo má určitá pravidla ale aby si byl alespoň trochu Emo dodržuj tyto pravidla:
1. Buď pravý
2. Nos pruhované, růžové , fialové a ČERNÉ věci
3. Breč při každé dojemné situaci
4. Když jdeš po ulici koukej do země a tvař se smutně
5. Vyjadřuj své pocity
6. Mluv o tom že Emo je tvé náboženství ( to by ale pro správnýho Emo být mělo!!!!!)
A co ty budeš Emo nebo zaspíš dobu? Já jsem Emo a spokojenost je na mé straně.


Tajemná osoba

9. ledna 2015 v 19:59 | Barycool

Tajemná osoba

Ahoj lidi jelikož je tento týden téma "Tajemná osoba" tak je tu pro vás definice toho co to podle mně je. Tajemná osoba je někde uvnitř vás a je na vás jak vypadá. Nicméně je to něco čeho se nemusíte bát ale máte to pěstovat. Ty jsi zahradník starající se o svopu růži , te jsi rodič milující své dítě. Pokud nějakými věcmi zahubíš svojí Tajemnou osobu" tak nemáš vnitřního ochránce. Někdo jí prostě nemá. Protože ji nechce mít. Já jí mám. Ona rostla se mnou. Mám jí od malička. Ale její pravé jádro začala růst právě te. Je to něco jako moje sestra ale mnohem víc. Má černé vlasy a nosí emo style.Má taky emo účes se spostou barevných melírů a proužků. Nosí pořád rukavice bez prstů. Přeji vám abyste se vy a vaše tajemná osoba dobře měly a vyvíjeli se jen správným směrem.