Únor 2015

Můj den

22. února 2015 v 15:59 | Barycool
Probudím se a zjistím že za půl hodiny mám vyjít do mučení pro děti: do školy. Makám abych se nasnídala a oblíkla na sebe kabát, pruhy a černou. Pak jdu s kamarádkou do školy, vyhýbám se psím lejnům a hladím si kočky co po cestě potkám a taky Čičulínyho. Dorazím do školy pozdravím své 3 Bff a driluju se na test . O přestávce se snažím mermomocí dodělat úkol ..... P opoždění se snažím připojit se ke komunitě mých kamarádů. V poslední době ( Emo éra ) si povídám spíše s klukama , protože mě chtěj takovou jaká jsem. Holky z naší třídy jsou bohužel většinově ovečky a těch pár co nejsou ovce nechtěj Emo do komunity. Jediný s kým se teda dá bavit jsou Eliška, Jana, Bára 1 a Niky s Dančou. Kluci jsou většinově v pohodě ale je jich pár magorů. Kluci jsou takový paňácové co mají swag a používají nadměrně nadáek tak asi jako já. Občas snima harju brutální nebo horrorové hry. Máme fajn třídní . Potom následuje příchod do '' School cantine'' . Málem se pozvracím rovnou ve frontě na jídlo. Někdy z ní i odejdu. Není ale na škodu , jsem totiž trochu přitěle ale nejsem nejtlustší. Někdy ale taky jím. Obvykle se mi ale dostaví slušná sra.ka . Moc se ve mně teda neuchová. Pak následuje můj volný čas. Vyčerpaná po svém volném čase ulehám do postele a usínám....Snad bude další dne lepší....zzzzzzzzzzzzz

Minecraft skiny

20. února 2015 v 22:00 | Barycool |  PC games
Čau lidi. Tady Barycool zdravím a mám pro vás malý dárek. Jsou to SKINY jen a jen pro vás.Na minecraft. Jsou vyrobené na Silvergames.com, do lišty si napište skin, objeví se to co hledáte Minecraft skin editor.

Obrázky png ke stažení:
Kin
Blue lagoon boy
Adam
Borat
Klára

Jednou jeden panáček co se jmenoval Steve se rozhodl sebrat pár svých Bff a stvořit svět pro každého kdo má jeho IP adress. Kamarádil se spoustou lidiček ale jeho přední přátelé byli Blue lagoon boy, Borat. prase Klára a Kin ( kreeper). Lagoon boy měl na starost vodu, Borat erotické filmy a Kin jídlo. Prase Klára se ale rozhodlo stvořit tu největší krásu co na serveru najdete : Přírodu. Nebavilo jí že má hlavu prasátka a další lidé co se na serverech kupili také chtěli to co ona: Zvířata. A tak se rozhodla stvořit zvířata. Lidé ale později zjistili že se zvířata dají zabíjet a tak je vyhubily. Liden se taky nelíbilo to že mají tělo jako Steve a tak borci vymysleli skin editory. Abyste byli original tak si stáhněte png těchto skinů.



Jak vypadají v Minecraftu:
Kin
Adam
Borat
Praseklára
Bluelagoonboy

Pussy walk

20. února 2015 v 20:50 | Barycool |  PC games
Ahoj tady Barycool a zdravím.Tentokrát vám přimáším takovou hru se Zemanem. Nese moc sprostý název ale to neva. V této hře pomocí šipek doleva a doprava ovládáte nohy opilého prezidenta ale musíte se vypořádat s mnoha překážkami jako jsou schody, Rusoil skvrna od oleje a autíčka co na zem pohodil nějaký fracek. Musíte se dostat ke korunovačním klenotům na slavnostní předání (asi). Vaše životy vám dobíjí ochrana proti zimní viróze. Hra se ale docela špatně ovládá a hrozý i to že dostanete při Zemanových komentářích záchvat smíchu. Nebudu je sem psát je to hrozně sprostý......


Výsledek obrázku pro pussy walk

Family

20. února 2015 v 20:40 | Barycool
Dneska večer jsem se zeptala táti "Tati můžu blogeřit?" na to se táta koukl na mamku která si četla "Reflex" a řekl"Asi jo!!!". Jsme rodina máme se rádi ale dnešní večer mě překvapil, ani jsme nehrály fůru nudnejch deskovek nebo se nedívaly na asi tak tisíckrát okoukaný dokumenty nebo na černonudný filmy. Jen jsme se ignorovaly. Mně to moc nevadilo ale kdyby se tohle moc dlouho opakovalo asi bych se scvokla. Zapla jsem oranžově svítící tlačítko s logem zapnout a přihlásila se na svůj účet. Potom jsem zapla internet , nahodila stránku blog.cz a začala psát. Nevěděla jsem že mi i okolní prostředí vžene článek do hlavy. Táta hrál s bráchou karty a mamka si četla. Potom jsem se koukla do oken mých dvou kamarádek. Byla rozsvícená. Asi tam taky panovala rodinná ignorace. Buď je to čistě proto že rostu a mám větší hlavu nebo důvod co není ale takovýchhle věcí jsem si začala všímat. Mmmhhh zamyslela jsem se. Asi každý potřebuje trochu toho klidu a asi i té ignorance.

Strach uvnitř

16. února 2015 v 19:58 | Barycool
Jdeš deštěm po ulici a je hnusně, jsi ale štastný. Počkat to chce změnu!!!!! Je hezky tvý spolužáci si hrajou na hřišti a ty se v rohu bojíš odlišnosti... Bojíš se venku, ne to určitě ne .....Je to tvůj strach uvnitř.Sice nevíš že se stane to že tě nepřijmou, ale bojíš se .Nějaký hlásek ti našeptává aby ses bál. Jsi něco jako tmavá figurka na bílim poli.Určitě máš nějakého BBF jako já tak se mu svěř.Bude to určitě lepší. Sakra tenhle článek zní jako psychologická poradna(lol). Já mám strach že mě jednou všichni opustí a nechají mě v tomhle světě úplně samotnou. Bojím se a stále častěj jsem uzavřená.Je to naprd ale vidím v tom úplně možnou věc protože mě už kvůli tomu že jsem Emo odstrklo. Já jsem Emo jediná ve škole tak se cítim docela pod kočku....

Předsudky

7. února 2015 v 18:24 | Barycool
No to je teda out..... Ne, nemluvím o fotbale ale o předsudkách.Je pravda že každý člověk má nějáké předsudky i já ale proč? Je to možná tím že lidé mají svojí hlavu a to je vlastně správně..... Proč já ten předsudek mám, hned jak na blogu padlo to téma tak to mám od pondělí v hlavě a te v sobotu mě to praštilo do hlavy!!!!
"Mám to," trefilo mě do hlavy , předsudky mám kvůli svím názorům, kde jinde by se vzali..... MÁm asi tak 2. předsudky ale lidé jako jeden můj spopužák jich mají asi tak 100000000000000000000000000000000 moc nul ale jo.
To jsou ty vyvolené předsudkové cedule.

Proč předsudky nemít a mít?

Zaprvé je to někdy i rasistické(viz. obrázky nehoře) a přeci jen uznejme si že když má někdo jako já moc předsudků tak je to akorát pesimista.V určitém ohledu je ale měj, třeba při nějakých rizikovích činostech nemo když jdeš po ulici v noci.Úžasný

Vyber si

1. února 2015 v 19:55 | Barycool
Píšu pozdě ale píšu.......
Nové téma týdne udeřilo.Je jím VYBER SI.
Co si vybereš jaké Emo?
Žiletka - nůž.
Pruhy- šachovnice.
Fialová- růžová.
Melír- přírodní.
Černá-platinová.
Je toho hodně..... To co je tučně je to co bych si vzala já. Vem si , vyber si. Jsi mladý a krásný , ušlechtilý tak si užij života.