1. kapitola Dům

21. března 2015 v 16:29 | Barycool |  Rudé světlo
V lese stál docela malebný bílý dům, moc lidí do toho domu nechodilo. Nikdo v něm nebydlel, ale následnújící hlava domu se o stavení starala. Cesta byla dobře osvícená a obehnaná bílým plotem.Nikdo ale netušil jaký obsah bude mít světlo v domě.

Dům

George Timetebley přijel do města a na první pohled to byl sympatický muž v rudé kravatě, bílé košili a jako uhlí černém obleku. Na všechny se usmíval a lidem se líbil. Byl to postarší muž asi čtyřicátník a nikdo nic netušil. Jen jedna věc na něm byla nápadná, byl celý takový rudý.... George Timetebley se ubíral do lesíka. Došel až k bílému stavení. Z kapsy vytáhl klíč a jedním pohybem ruky odemkl dveře. Ještě tu noc svolal všechny sousedy na uvítací večírek.Víno teklo proudem a atmosféra se uvolňovala. V gramofonu, který si ze svého bytu dovezl, hrála Vivaldiho čtyři roční období. Kolem poloviny podzimu George svolal dav, aby si připili na to ať vychází spolu v míru. Sousedi si přiťukl a již trochu malátní po značné dávce vína usedli ke stolu a začala vášnivá debata o panu Timeteblymu. Jedna dáma se se šibalským úsměvem zeptala "A máte nějaký vztah?" . George se přitakavě usmál a řekl "Bohužel ne...." Kolem jedenácté odiny se začaly hosté trousit do domů. To ale světla svítila bíle. Ona dáma ale zůstala. Bylo jí kolem dvacetiosmi a byla to neuvěřitelně půvabná dívka. Povídala mu o svém životě. Jako malá prý vyrostla v pěstounské péči a vystudovala Oxford. Timetebley nechal upovídanou hostku mluvita odešel si stavět sklářské nádobíčko. Hostka značně pod vlivem alkoholu mluvila dál . Ani nepoznala že je někdo pryč. Hostitel se vrátil a když uviděl že spí, udeřila jeho touha po vraždě. Začal si ostřit sklo. George Timetebley byl profesionál a nic nenechal náchodě. Madam jakožto sirotek neměla nikoho. Tělo bylo ztraceno. Styl vraždění byl u George neobvyklý. Vždy přepadal obět při stavu nevědomosti.
Krev postiženého si nechal , vyrobyl lahvičku ve tvaru žárovky, potom ještě jednu,která svítila a byla šroubovací do větší nádobky. Do té se lila krev oběti. Dnes už jedno světlo domu bylo rudé.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama