Duben 2015

I ty Brute

6. dubna 2015 v 11:00 | Barycool
V jednom mexickém městečku jménem Espanidos žil byl jeden šekýř Brut. Byl to hrozný sukničkář . Když někdo chtěl v městečku říct "I ty, draku !?" , řekl jednoduše "I ty, Brute!?".Brut to věděl.... Byl to takový komediant tak mu to vůbec nevadilo. Když nějací jeho přátelé odjeli za známými, mluvili tam zrovna takhle. Tak se věta "I ty, Brute?!" roznasla do okolí. Mexičani jezdili na dovolenou, šířili to dál. A Evropani Asiatům, Asiati Afričanům až to věděl celý svět. A kde je Brut. Na toho si v městeču Espanidos nikdo ani nevzpoměl.

3.kapitola Fretka

4. dubna 2015 v 16:51 | Barycool |  Rudé světlo
George Timetebley zajel do města. Lidé ho rádi viděli. Nepřišlo jim divné že umřela pní Ardenalinová a pořád si s Georgem povídali. George věděl, že pokud nyní zabije sestru madam Ardenalinové že se prozradí, ona tedy mohla dál klidně žít. Šel po dlouhé ulici Drama street. Navštívil železářství kde ho uvítal usměvavý vetchý pan Nuty. George Timetebley koupil pár šroubků a matic. Taky koupil docela hezký lustr. V duchu si pomyslel " Ten se bude hodit..." Večer si pozval jednoho obvzvláště bohatého farmáře. Farmář přijel vozem Lange Rover. To byl už trochu problém zlokvidovat tělo i vůz. Timetebley by ale nebyl profesionál.......... Farmář s usměvau buclatou syslí tváří přišel k domku. Jedli a pili a mluvili o chovu ovcí. Odehrál se tu ale i menší zádrhel. " Smrt madam Ardenalinové..... Hmmmm. Nevíte o tom něco více pane Timetebley?" zeptal se farmář s vážnou tváří. Timetebley se otočil a přemýšlel. "Bohužel ne..." odsekl a odešel vyrobyt fretčí čelist k překousání brzd u auta farmáře. Sklo vybrousil tak dobře že vypadalo jako fretčí zuby. Timetebley byl ale psychopat a tak si zřídil jednu takovou místnost....Omluvil se a vyšel ven. Vzal si sebou ale nenápadnou fretčí protézu. Přehryhal brdové kabely a dal se do díla. Hosta vzal do mísnosti kde prováděl své děsivé rituály. Tentokrát dotyčného utopil a šel vyrobit čelist dravé ryby kterou v rybníku Craftlake chovali. Velké čelisti se do těla zabořily a začaly trhat. Tato ryba byla dravá a zároveń i mrchožrout.Útočila tak že se zakousla a začala trhat. Kořist táhla ke dnu a tam jí snědla.
Zlikvidovat auto bylo lehké, tělo ale zůstává uvnitř. George si natáhl rukavice a nastavil ruku na dveře auta ty otevřel a mrtvolu hodil do jezera. Co se dělo ráno ? Přečti si v další kapitole.